KONST / Litografier / Färglitografi 15033346
nr 1503 3346
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
"Exotiskt möte". Signerad, numrerad 106/220. Färglitografi, bildmått: 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 71x57 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:18:23